19200-mobile-3-1-1-17774562701875.png
ითამაშეთ ჰოლდემსა და ომაჰას ტურნირებში ყოველ დღე და არ გამოტოვოთ თქვენი წილის მოგების შანსი საპრიზო ფონდიდან.
ასევე, შეგიძლიათ ქულები დააგროვოთ ტურნირის სერიის განმავლობაში, მოხვდეთ ტურნიმანიის ლიდერბორდის ტოპ  25‑ში და მოიგოთ ტურნირის 2,175,000 AMD (5,000 C) ფონდიდან წილი.
ითამაშეთ ახლა
"ტურნემანიას" ლიდერბორდი
19213-frame-2147223869-17774567353216.svg
2,175,000 AMD (5,000 C) ტურნემანიის ლიდერბორდი პოკერის ტურნირების სერიის განმავლობაში ჩამოყალიბდება.
19216-frame-2147223870-1777456765927.svg
მოთამაშეებს შეუძლიათ მოიგონ საპრიზო ფონდის (ტურნირის თანხის) წილი ქულების დაგროვებით და ლიდერბორდის ტოპ 25-ში მოხვედრით.
19219-frame-2147223870-1-17774567780339.svg
ტურნირის ფულის გამოყენება შესაძლებელია მხოლოდ პოკერის ტურნირებსა და Spin&Go თამაშებში მონაწილეობისთვის.
ტურნირების განრიგი, დეტალური ინფორმაცია, საპრიზო ფონდების განაწილება და გამარჯვებულთა რაოდენობა ხელმისაწვდომია პოკერის ლობიში „ტურნირების“ განყოფილებაში.
ქულების განაწილება:
ქულები ჩაირიცხება მოთამაშის საბოლოო რეიტინგის მიხედვით საგაზაფხულო პოკერის ჩემპიონატის სერიის თითოეულ ტურნირში, როგორც ეს ნაჩვენებია ქვემოთ მოცემულ ცხრილში.
პოზიცია
ქულა
1
1000
2
800
3
700
600
500
400
300
200
100
10-15
70 თითოეულზე
16-25
50 თითოეულზე
26-40
20 თითოეულზე
41 და მომდევნო ადგილები
10 თითოეულზე
2,175,000 AMD (5,000 C) ტურნირის ფულის განაწილება 1C=435 AMD
პრიზი (C)
435,000AMD (1,000 C)
326,250AMD (750 C)
217,500AMD (500 C)
152,250AMD (350 C)
130,500AMD (300 C)
108,750AMD (250 C)
87,000AMD (200 C)
76,125AMD (175 C)
9-10
65,250AMD (150 C) თითოეულს
11-12
54,375AMD (125 C) თითოეულს
13-15
43,500AMD (100 C) თითოეულს
16-20
32,625AMD (75 C) თითოეულს
21-25
21,750AMD (50 C) თითოეულს
ტურნემანიას მიმდინარე შედეგების ნახვა ქვემოთ შეგიძლიათ:
მეტსახელი
წესები და პირობები
• ტურნირის სერია, განრიგის მიხედვით, 2026 წლის 1 მაისიდან 31 მაისამდე გაიმართება.
• ტურნირის სერიის ტოპ 25 ლიდერბორდი დღეში ერთხელ განახლდება.
• „ტურნიმანიის“ ლიდერბორდზე თანაბარი შედეგების შემთხვევაში, მოთამაშეები პოზიციებს უმაღლესი ქულის მოპოვების თანმიმდევრობის მიხედვით დაიკავებენ.
• ტურნირის სერიის ფულადი პრიზები გამარჯვებულებს გადაეცემათ თითოეული ტურნირის დასრულებისთანავე, ხოლო ტურნირის თანხა გამარჯვებულებს გადაეცემათ ტურნირის სერიის დასრულებიდან 72 საათის განმავლობაში.
• კომპანია იტოვებს უფლებას ნებისმიერ დროს შეცვალოს, დროებით შეაჩეროს, გააგრძელოს ან გააუქმოს ეს ტურნირების სერია.
• კომპანია იტოვებს უფლებას გააუქმოს ფსონები, მოგებები, ბონუსები, ჯეკპოტები ან ნებისმიერი სხვა პრიზი, რომელიც ნაჩვენებია ან გადაეცა მოთამაშეს ნებისმიერი ტექნიკური, მექანიკური ან პროგრამული დეფექტის (შეცდომის) გამო. ამ შემთხვევაში, მოთამაშეებმა უნდა წარადგინონ განცხადება/საჩივარი და/ან პრეტენზია ამ პუნქტის ამოქმედებიდან 10 კალენდარული დღის განმავლობაში. გვიან წარდგენილ განაცხადებს და/ან საჩივრებს ან პრეტენზიას კომპანია არ განიხილავს შემდგომი სამართლებრივი შედეგების გარეშე. ნებისმიერი დავის დროს კომპანია ეყრდნობა თავის სერვერზე არსებულ მონაცემებს.
• კომპანია იტოვებს უფლებას გააუქმოს პრიზები, თუ აღმოჩნდება, რომ მოთამაშემ გამოიყენა სპეციალური პროგრამა, რომელიც შექმნილია კომპანიის მოსატყუებლად ან თამაშობდა სხვა მოთამაშესთან შეთანხმებით.
• ამ ტურნირების სერიაში მონაწილე თითოეული მოთამაშე ნებას რთავს და ეთანხმება თავისი მოთამაშის ID-ის გამოქვეყნებას ტურნირების სერიასთან დაკავშირებული ნებისმიერი მიზნით.
• ამ ტურნირის სერიაში მონაწილე თითოეული მოთამაშე ადასტურებს, რომ წაიკითხა და ეთანხმება ამ წესებს და პირობებს.
• ამ წესებისა და პირობების ნათარგმნ ვერსიებს შორის რაიმე შეუსაბამობის შემთხვევაში, უპირატესობა ენიჭება ტექსტის სომხურ ვერსიას.

A new season of winning chances has arrived at VBET Poker.
Play in the Hold’em and Omaha tournaments every day and don’t miss the chance to win a share of the prize fund.
Also, you can collect points during the tournament series, climb the Tourneymania leaderboard’s TOP 25, and win a share of the 2,175,000 AMD (5,000 C) tournament money.
‘Tourneymania’ leaderboard
The 2,175,000 AMD (5,000 C) Tourneymania leaderboard will be formed during the Poker tournament series.
Players can win a share of the prize fund (tournament money) by collecting points and entering the leaderboard’s TOP 25.
The tournament money can only be used in Poker tournaments and for participating in the Spin&Go games.
The tournaments’ timetable, detailed information, prize fund distributions, and the number of winners are all available in the ‘Tournaments’ section of the Poker Lobby.
Points will be credited based on the Player's final ranking in each tournament within the SPRING POKER CHAMPIONSHIP series, as displayed in the table below.
|
Place |
Point |
1 |
1000 |
800 |
700 |
600 |
500 |
6 |
400 |
7 |
300 |
8 |
200 |
9 |
100 |
10-15 |
70 each |
16-25 |
50 each |
26-40 |
20 each |
41 & next places |
10 each |
Prize (C) |
435,000AMD (1,000 C) |
326,250AMD (750 C) |
217,500AMD (500 C) |
152,250AMD (350 C) |
130,500AMD (300 C) |
108,750AMD (250 C) |
87,000AMD (200 C) |
76,125AMD (175 C) |
9-10 |
65,250AMD (150 C) each |
11-12 |
54,375AMD (125 C) each |
13-15 |
43,500AMD (100 C) each |
16-20 |
32,625AMD (75 C) each |
21-25 |
21,750AMD (50 C) each |
POSITION |
NICKNAME |
POINT |
PRIZE (C) |
- The tournament series will run from May 1 to May 31, 2026, according to the timetable.
- The tournament series TOP 25 leaderboard is updated once a day.
- In case of equal results on the ‘Tourneymania’ leaderboard, Players take positions according to the order of scoring the highest points.
- Tournament series cash prizes will be transferred to the winners immediately after the end of each tournament, while the tournament money will be transferred to the winners within 72 hours after the end of the tournament series.
- The Company reserves the right to change, temporarily suspend, extend or cancel this tournament series at any time.
- The Company reserves the right to cancel the bets or wins or bonuses or jackpots or any other prize, which are displayed or provided to the Player due to any technical or mechanical or software defect (error). In this case, Players should submit an application/complaint and/or an objection within 10 calendar days after the application of this clause. Applications and/or complaints or objections submitted later than that are not considered by the Company with no further legal consequences. In any dispute, the Company relies on the data on its server.
- The Company reserves the right to void prizes if it is discovered that the Player has used a special program designed to defraud the Company or has made a deal with another Player.
- Each Player participating in this tournament series allows and accepts the publication of their Player ID for any purpose related to the tournament series.
- Each Player participating in this tournament series confirms to have read and accepted these Terms and Conditions.
- In case of discrepancies between the translated versions of these Terms and Conditions, the Armenian version of the text shall prevail.